inzerce
Etue.cz - kožené etue a peněženky
www.etue.cz

 

 

Kniha návštěv - Diskuse

Datum 09.10.2017
Vložil Karin Pl.
Titulek Egyptská SIM karta Vodafone cca 4 GB volné

Nabízím datovou sim kartu za 150 Kč - koupena před 2 týdny s 5 GB, prosurfovala jsem cca 1 GB. Má neomezenou platnost, jedinou podmínkou je její využití do 3 měsíců, tj. do konce roku, aby nepropadla. Praha a Beroun. Tel: 732152927, e-mail plinck@atlas.cz

Datum 11.06.2016
Vložil Monika
Titulek Bezpečnost

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli je moudré letět v tomto období do Hurghady? Zájezd se uskuteční 25.6.2016 letíme tam s přítelem poprvé v životě a můj přítel ještě u moře nebyl ani neletel letadlem a má z toho trochu strach. Já letěla pouze na Krétu a to před dvěma roky kdy uprchlíci nebyli všude,a toto by měla být i má premiéra dovolené bez dohledu rodičů. Bojíme se oba celkové situace jak v letadle tak i po příletu na určené místo jak to tam bude probíhat a jaká je celková situace na pobřeží. Děkuju za odpovědi.

Datum 27.09.2016
Vložil Vlastik
Titulek Re: Bezpečnost

Ahoj, omlouvám se za opožděnou odpověď, byl jsem na dovolené, a to mimo jiné v Egyptě, vše proběhlo bez problémů. :-) Navštívil jsem Marsa Alam, úplná pohoda, ale předpokládám, že i Hurghada bude OK.

Datum 09.08.2013
Vložil Ivana
Titulek Antinal jako prevence? či jako lék

Dobrý den,
má se antinal brát od prvního dne jako prevence, nebo až při vzniklých potížích? A jaké je správné dávkování při prevenci a při léčbě problému?

Datum 14.08.2013
Vložil Vlastik
Titulek Re: Antinal jako prevence? či jako lék

Lékárník v Hurghadě mi doporučil brát Antinal jako prevenci 4x denně, nicméně lidé, kteří v Hurghadě byli už asi po desáté, mi doporučovali brát preventivně jednou až dvakrát denně před jídlem. Při problémech jednu tabletu po čtyřech hodinách.

Datum 15.03.2014
Vložil Vašutová
Titulek Re: Re: Antinal jako prevence? či jako lék

A je možné Antinal preventivně podávat i dětem? ( 8let)
Děkuji za odpověd v.akrim@senam.cz

Datum 03.04.2014
Vložil Denisa
Titulek Re: Re: Re: Antinal jako prevence? či jako lék

Dobrý den, chystám se do Egypta koncem dubna i s dětma. Dostala jsem dárkem. Děti mají 5 a 1 rok. Pořád zvažuji, jestli mám brát to roční. Kdybych vybírala já, nejspíš bych zvolila jinou destinaci. Poraďte prosím.

Datum 27.07.2013
Vložil Viktor
Titulek Internet -SIM karta

zdravim,
poradi nekdo jak a kde koupit SIM kartu na Internet na 14dni ?
Kde?
Zakolik?
kolik GB
jak se dobiji?
dekuji

Datum 29.07.2013
Vložil Vlastik
Titulek Re: Internet -SIM karta

Já koupil SIMku od Vodafone Egypt v Hurghadě, už si přesně nepamatuji ceny, ale nejlépe mi tenkrát vyšlo Elkart Holliday, dobíjí se to nejlépe ve značkové prodejně Vodafone, kde by měli vytisknout dobíjecí kupón. Dá se to dobíjet i u pouličních "obchodníků", což nedoporučuji (např. kredit 25LE mi chtěli prodat za 30LE atp.). Snažil jsem se to dobít přes internet, ale po dlouhém boji s aktivací účtu mi bylo oznámeno, že dobít kredit nemohu, neboť mám platební kartu vydanou mimo Egypt. No, prostě chce to pevné nervy. Co se týče dat, nakonec jsem usoudil, že bude levnější nebo přinejmenším srovnatelné platit WiFi přímo v Hurghadě v hotelu, nicméně volání za 3.5LE za minutu do České republiky se mi jevilo jako velice příjemné. Na vodafone.eg koukám, že 1MB stojí 1LE, aktivační poplatek 5LE, mají tam mapu obchodů.

Datum 26.05.2015
Vložil Danielson
Titulek Re: Internet -SIM karta

Dobrý den, nejjednodušší je si simkartu od někoho místního půjčit každý má minimálně 3. ;-) jinak za novou Sim dáte 70-100 liber a k tomu kredit pouze internet bez volání cca 70 liber 3 giga (stačilo nám to na 20 dnů)

 

inzerce
Etue.cz - kožené etue a peněženky
www.etue.cz

Kontakt

Hurghada z vlastní zkušenosti

hurghadaseagull@seznam.cz

Vyhledávání

Přesný čas Egypt - Hurghada

Přesný čas ČR - Praha

Anketa

Anketa pro turisty a dovolenkáře: Líbila se vám Hurghada?

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode