inzerce
Etue.cz - kožené etue a peněženky
www.etue.cz

 

 

Kniha návštěv - Diskuse

Datum 02.06.2018
Vložil AlbertPreno
Titulek How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The prostate gland is a vital portion of a male's the reproductive system. It secretes fluids that assisted in the transportation and activation of sperm. The men's prostate is situated just as you're watching rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, it is almost always really really irritating and inconvenient for your patient as his urinary product is directly affected.

The common prostate health conditions are prostate infection, enlarged prostate and prostate cancer.Prostate infection, also called prostatitis, is regarded as the common prostate-related condition in men younger than 55 years of age. Infections with the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis could be the least common of all kinds of prostate infection. It is caused by bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by using antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to relieve the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is really a condition of a particular defect within the gland as well as the persistence presence of bacteria inside urinary tract. It can be caused by trauma on the urinary tract or by infections from other regions of the body. A patient may feel testicular pain, back pains and urination problems. Although it is uncommon, it is usually treated by removal in the prostate defect accompanied by the use antibiotics and NSAIDs to treat the soreness.

Non-bacterial prostatitis is the reason approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not to establish the causes of these conditions. Some researchers feel that chronic non-bacterial prostatitis occur as a consequence of unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and high lifting might cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a proper weight loss program is important. These are some from the actions you can take to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is essential for general health and it will also keep your urinary track clean.

2. Some studies suggest that several ejaculations each week will prevent cancer of the prostate.

3. Eat steak moderately. It has been shown that consuming over four meals of beef per week will raise the chance of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to ensure sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most significant measure to adopt to make certain a normal prostate would be to choose regular prostate health screening. If you are forty years of age and above, you should choose prostate examination one or more times annually.

Datum 09.10.2017
Vložil Karin Pl.
Titulek Egyptská SIM karta Vodafone cca 4 GB volné

Nabízím datovou sim kartu za 150 Kč - koupena před 2 týdny s 5 GB, prosurfovala jsem cca 1 GB. Má neomezenou platnost, jedinou podmínkou je její využití do 3 měsíců, tj. do konce roku, aby nepropadla. Praha a Beroun. Tel: 732152927, e-mail plinck@atlas.cz

Datum 11.06.2016
Vložil Monika
Titulek Bezpečnost

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli je moudré letět v tomto období do Hurghady? Zájezd se uskuteční 25.6.2016 letíme tam s přítelem poprvé v životě a můj přítel ještě u moře nebyl ani neletel letadlem a má z toho trochu strach. Já letěla pouze na Krétu a to před dvěma roky kdy uprchlíci nebyli všude,a toto by měla být i má premiéra dovolené bez dohledu rodičů. Bojíme se oba celkové situace jak v letadle tak i po příletu na určené místo jak to tam bude probíhat a jaká je celková situace na pobřeží. Děkuju za odpovědi.

Datum 27.09.2016
Vložil Vlastik
Titulek Re: Bezpečnost

Ahoj, omlouvám se za opožděnou odpověď, byl jsem na dovolené, a to mimo jiné v Egyptě, vše proběhlo bez problémů. :-) Navštívil jsem Marsa Alam, úplná pohoda, ale předpokládám, že i Hurghada bude OK.

Datum 09.08.2013
Vložil Ivana
Titulek Antinal jako prevence? či jako lék

Dobrý den,
má se antinal brát od prvního dne jako prevence, nebo až při vzniklých potížích? A jaké je správné dávkování při prevenci a při léčbě problému?

Datum 14.08.2013
Vložil Vlastik
Titulek Re: Antinal jako prevence? či jako lék

Lékárník v Hurghadě mi doporučil brát Antinal jako prevenci 4x denně, nicméně lidé, kteří v Hurghadě byli už asi po desáté, mi doporučovali brát preventivně jednou až dvakrát denně před jídlem. Při problémech jednu tabletu po čtyřech hodinách.

Datum 15.03.2014
Vložil Vašutová
Titulek Re: Re: Antinal jako prevence? či jako lék

A je možné Antinal preventivně podávat i dětem? ( 8let)
Děkuji za odpověd v.akrim@senam.cz

Datum 03.04.2014
Vložil Denisa
Titulek Re: Re: Re: Antinal jako prevence? či jako lék

Dobrý den, chystám se do Egypta koncem dubna i s dětma. Dostala jsem dárkem. Děti mají 5 a 1 rok. Pořád zvažuji, jestli mám brát to roční. Kdybych vybírala já, nejspíš bych zvolila jinou destinaci. Poraďte prosím.

Datum 27.07.2013
Vložil Viktor
Titulek Internet -SIM karta

zdravim,
poradi nekdo jak a kde koupit SIM kartu na Internet na 14dni ?
Kde?
Zakolik?
kolik GB
jak se dobiji?
dekuji

Datum 29.07.2013
Vložil Vlastik
Titulek Re: Internet -SIM karta

Já koupil SIMku od Vodafone Egypt v Hurghadě, už si přesně nepamatuji ceny, ale nejlépe mi tenkrát vyšlo Elkart Holliday, dobíjí se to nejlépe ve značkové prodejně Vodafone, kde by měli vytisknout dobíjecí kupón. Dá se to dobíjet i u pouličních "obchodníků", což nedoporučuji (např. kredit 25LE mi chtěli prodat za 30LE atp.). Snažil jsem se to dobít přes internet, ale po dlouhém boji s aktivací účtu mi bylo oznámeno, že dobít kredit nemohu, neboť mám platební kartu vydanou mimo Egypt. No, prostě chce to pevné nervy. Co se týče dat, nakonec jsem usoudil, že bude levnější nebo přinejmenším srovnatelné platit WiFi přímo v Hurghadě v hotelu, nicméně volání za 3.5LE za minutu do České republiky se mi jevilo jako velice příjemné. Na vodafone.eg koukám, že 1MB stojí 1LE, aktivační poplatek 5LE, mají tam mapu obchodů.

 

inzerce
Etue.cz - kožené etue a peněženky
www.etue.cz

Kontakt

Hurghada z vlastní zkušenosti

hurghadaseagull@seznam.cz

Vyhledávání

Přesný čas Egypt - Hurghada

Přesný čas ČR - Praha

Anketa

Anketa pro turisty a dovolenkáře: Líbila se vám Hurghada?

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode