inzerce
Etue.cz - kožené etue a peněženky
www.etue.cz

 

 

Kniha návštěv - Diskuse

Datum 26.05.2015
Vložil Danielson
Titulek Re: Internet -SIM karta

Dobrý den, nejjednodušší je si simkartu od někoho místního půjčit každý má minimálně 3. ;-) jinak za novou Sim dáte 70-100 liber a k tomu kredit pouze internet bez volání cca 70 liber 3 giga (stačilo nám to na 20 dnů)

Datum 13.07.2013
Vložil Aleš Beranovský
Titulek Zdraví

V Hurghadě a vůbec v Africe se setkáte s problémy se zažíváním, zčásti způsobené vlastní chybou,(nedostatek tekutin během slunění na 40C a trocha nestřídmosti ve stravování) a z části způsobené chemicky odsolenou vodou, která není určena k pití a ani k výrobě ledu.. Moc léků z Evropy na to nezabírá, ale místní tabletky Antinal zabírají.. Je třeba je brát při jídle,,, Ne na prázdný žaludek... Bydlím v Hurghadě už 12 let a cena vzrostla minimálně cca 2€ tj v dnešním kurzu 18LE.. V případě jiných otázek jsem na FB do Hurghady odlétám za měsíc.. A budu k dispozici i osobně.. Jsem bývalým zaměstnancem kongresového centra H. Mubaraka v Sharmu, ale bydlím v Hur

Datum 16.07.2013
Vložil Jan Skarka
Titulek Re: Zdraví

Dobrý den, děkuji za potřebné informace. Letíme s přítelkyní do Egypta (Hurghady) poprvé a zrovna jsou v Egyptě nepokoje. Z Vaší zkušenosti a znalostí místní mentality. Má se člověk obávat nebo hrozí, že by se nepokoje dotkly nějak této oblasti? Myslím tím, že by byly problémy při cestě z letiště do hotelu apod.? Předem děkuji za Vaší odpověď.

Datum 23.07.2013
Vložil Vlastik
Titulek Re: Re: Zdraví

Byl jsem v Hurghadě někdy v lednu během demonstrací, dokonce i v Hurghadě byla, ale turistů se to prakticky nedotklo. V letoviscích bývá zpravidla klid, ale znám jenom Hurghadu, která leží pár km od letiště.

Datum 07.11.2013
Vložil G + M
Titulek Re: Zdraví

Zdravíme, působíte stále v Egyptě. Chceme tam zaletět během prosince. Jaká je aktuální bezpečnostní situace ? Jaký by jste nám v danou chvíli doporučil hotel či letovisko ? Za info předem děkujeme G + M

Datum 19.10.2015
Vložil Tom Urban
Titulek dotaz

Dobrý den. Jste ještě v Hurghadě ? Letím tam 8.11.. Mám v Al Ahyaa apartmánek a potřebuji ho zařídit, takže bych potřeboval někoho znalého poměrů. Když tak prosím odpověď na mejl t.urban@tiscali.cz
Děkuji Tom

Datum 09.06.2017
Vložil Ondrej
Titulek Re: Zdraví

Alesi prosil bych kontakt na tebe :-) par otazek bych mel dekuji :-)

Datum 08.06.2013
Vložil Hana
Titulek novější Sea gull

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda nevíte, jakým způsobem by bylo možné ubytovat se v novějším Sea Gull? (oranžová budova). U všech zájezdů jsou uvedeny fotky zejména bílého Sea Gull. Děkuji za případnou odpověď :)

Datum 19.06.2013
Vložil Vlastik
Titulek Re: novější Sea gull

Strčit 10 USD delegátovi nebo recepčnímu. Úplatky fungují snad všude na světě a v Egyptě obzvlášť.

Datum 06.06.2013
Vložil Katka
Titulek Poděkování

Dobrý den,
přímo do Sea Gull se chystáme za pár dní. Děkuji mnohokrát za spoustu zajímavých a užitečných informací. I tak bych se ještě ráda zeptala na bližší informace ohledně taxiku. Nemáte představu, kolik by byla cena tak do cca 4 km vzdáleného místa od hotelu? Děkuji.
A ještě - nevím, zda jsem přehlédla, nebo nepíšete - s jakou cestovní kanceláří jste cestovali? A zda jste byli spokojeni? Děkuji.

 

inzerce
Etue.cz - kožené etue a peněženky
www.etue.cz

Kontakt

Hurghada z vlastní zkušenosti

hurghadaseagull@seznam.cz

Vyhledávání

Přesný čas Egypt - Hurghada

Přesný čas ČR - Praha

Anketa

Anketa pro turisty a dovolenkáře: Líbila se vám Hurghada?

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode