inzerce
Etue.cz - kožené etue a peněženky
www.etue.cz

 

 

Kniha návštěv - Diskuse

Datum 14.08.2013
Vložil Vlastik
Titulek Re: Antinal jako prevence? či jako lék

Lékárník v Hurghadě mi doporučil brát Antinal jako prevenci 4x denně, nicméně lidé, kteří v Hurghadě byli už asi po desáté, mi doporučovali brát preventivně jednou až dvakrát denně před jídlem. Při problémech jednu tabletu po čtyřech hodinách.

Datum 15.03.2014
Vložil Vašutová
Titulek Re: Re: Antinal jako prevence? či jako lék

A je možné Antinal preventivně podávat i dětem? ( 8let)
Děkuji za odpověd v.akrim@senam.cz

Datum 03.04.2014
Vložil Denisa
Titulek Re: Re: Re: Antinal jako prevence? či jako lék

Dobrý den, chystám se do Egypta koncem dubna i s dětma. Dostala jsem dárkem. Děti mají 5 a 1 rok. Pořád zvažuji, jestli mám brát to roční. Kdybych vybírala já, nejspíš bych zvolila jinou destinaci. Poraďte prosím.

Datum 27.07.2013
Vložil Viktor
Titulek Internet -SIM karta

zdravim,
poradi nekdo jak a kde koupit SIM kartu na Internet na 14dni ?
Kde?
Zakolik?
kolik GB
jak se dobiji?
dekuji

Datum 29.07.2013
Vložil Vlastik
Titulek Re: Internet -SIM karta

Já koupil SIMku od Vodafone Egypt v Hurghadě, už si přesně nepamatuji ceny, ale nejlépe mi tenkrát vyšlo Elkart Holliday, dobíjí se to nejlépe ve značkové prodejně Vodafone, kde by měli vytisknout dobíjecí kupón. Dá se to dobíjet i u pouličních "obchodníků", což nedoporučuji (např. kredit 25LE mi chtěli prodat za 30LE atp.). Snažil jsem se to dobít přes internet, ale po dlouhém boji s aktivací účtu mi bylo oznámeno, že dobít kredit nemohu, neboť mám platební kartu vydanou mimo Egypt. No, prostě chce to pevné nervy. Co se týče dat, nakonec jsem usoudil, že bude levnější nebo přinejmenším srovnatelné platit WiFi přímo v Hurghadě v hotelu, nicméně volání za 3.5LE za minutu do České republiky se mi jevilo jako velice příjemné. Na vodafone.eg koukám, že 1MB stojí 1LE, aktivační poplatek 5LE, mají tam mapu obchodů.

Datum 26.05.2015
Vložil Danielson
Titulek Re: Internet -SIM karta

Dobrý den, nejjednodušší je si simkartu od někoho místního půjčit každý má minimálně 3. ;-) jinak za novou Sim dáte 70-100 liber a k tomu kredit pouze internet bez volání cca 70 liber 3 giga (stačilo nám to na 20 dnů)

Datum 13.07.2013
Vložil Aleš Beranovský
Titulek Zdraví

V Hurghadě a vůbec v Africe se setkáte s problémy se zažíváním, zčásti způsobené vlastní chybou,(nedostatek tekutin během slunění na 40C a trocha nestřídmosti ve stravování) a z části způsobené chemicky odsolenou vodou, která není určena k pití a ani k výrobě ledu.. Moc léků z Evropy na to nezabírá, ale místní tabletky Antinal zabírají.. Je třeba je brát při jídle,,, Ne na prázdný žaludek... Bydlím v Hurghadě už 12 let a cena vzrostla minimálně cca 2€ tj v dnešním kurzu 18LE.. V případě jiných otázek jsem na FB do Hurghady odlétám za měsíc.. A budu k dispozici i osobně.. Jsem bývalým zaměstnancem kongresového centra H. Mubaraka v Sharmu, ale bydlím v Hur

Datum 16.07.2013
Vložil Jan Skarka
Titulek Re: Zdraví

Dobrý den, děkuji za potřebné informace. Letíme s přítelkyní do Egypta (Hurghady) poprvé a zrovna jsou v Egyptě nepokoje. Z Vaší zkušenosti a znalostí místní mentality. Má se člověk obávat nebo hrozí, že by se nepokoje dotkly nějak této oblasti? Myslím tím, že by byly problémy při cestě z letiště do hotelu apod.? Předem děkuji za Vaší odpověď.

Datum 23.07.2013
Vložil Vlastik
Titulek Re: Re: Zdraví

Byl jsem v Hurghadě někdy v lednu během demonstrací, dokonce i v Hurghadě byla, ale turistů se to prakticky nedotklo. V letoviscích bývá zpravidla klid, ale znám jenom Hurghadu, která leží pár km od letiště.

Datum 07.11.2013
Vložil G + M
Titulek Re: Zdraví

Zdravíme, působíte stále v Egyptě. Chceme tam zaletět během prosince. Jaká je aktuální bezpečnostní situace ? Jaký by jste nám v danou chvíli doporučil hotel či letovisko ? Za info předem děkujeme G + M

 

inzerce
Etue.cz - kožené etue a peněženky
www.etue.cz

Kontakt

Hurghada z vlastní zkušenosti

hurghadaseagull@seznam.cz

Vyhledávání

Přesný čas Egypt - Hurghada

Přesný čas ČR - Praha

Anketa

Anketa pro turisty a dovolenkáře: Líbila se vám Hurghada?

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode