inzerce
Etue.cz - kožené etue a peněženky
www.etue.cz

Sea Gull Hotel and Resort

Sea Gull Hotel And Resort, Sheraton Road Hurghada je čtyřhvězdičkový hotelový komplex skládající se z několika částí, tedy starého a nového Sea Gull, jak tomu místní říkají a Sea Gull Premium s luxusnějším ubytováním.


"Starý" hotel Sea Gull Hurghada

inzerce
Etue.cz - kožené etue a peněženky
www.etue.cz

Personál
Personál v hotelu Sea Gull Hurghada je velice milý a příjemný. Za každou službičku očekávají bakšiš viz. článek zde. V každém případě každého Araba potěší, když slůvko "děkuji" uslyší ve své rodné řeči - arabštině. Arabsky se "děkuji" řekne "šukran". Když chcete poděkování zdůraznit, "šukran džazílan" znamená "děkuji mnohokrát". Kolikrát se mi stalo, že takto oslovený človíček se na mě udiveně podíval, zapamatoval si mě, a pak když mě potkal, tak mě zdravil a usmíval se na mě. "Není zač" se arabsky řekne "áfwan" či "áfwan džazílan".

Trezor
Nastavit trezor bylo naprosto triviální, stačilo stisknout RESET, zadat můj čtyřmístný kód a stisknout tlačítko LOCK (zamknout). Při dalším zadáním čtyřmístného kódu se trezor otevřel.

Teplá voda
Občas se stane, že neteče a neteče, ovšem stačí vodu nechat odtéct a ono se to nakonec povede. Nezřídka kdy jsem na teplou vodu čekal i pět minut, jednou dokonce deset.

WC
Toaleta v hotelu Sea Gull si zaslouží zvláštní pozornost, neboť k jejímu použití, resp. splachování je zapotřebí trochu trpělivosti a grifu. Ze začátku se mi toaleta zdála nespláchnutelná až nepoužitelná, ale po několika pokusech jsem se splachovat naučil, i když ke splachování, tak jak ho známe z domova, to má opravdu hodně daleko.

Zásuvky 220V
Pro elektrické přístroje, které si přivezete z domova, není zapotřebí žádný adaptér, vše funguje.

Internet Wi-Fi
Viz. - článek zde
 

  
"Nový" hotel Sea Gull Hurghada

Kontakt

Hurghada z vlastní zkušenosti

hurghadaseagull@seznam.cz

Vyhledávání

Přesný čas Egypt - Hurghada

Přesný čas ČR - Praha

Anketa

Anketa pro turisty a dovolenkáře: Líbila se vám Hurghada?

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode